П’ятниця, 24 Травня, 2024
Бiльше

  «УПЦ МП має бути заборонена, бо вона під час війни де-факто виявила себе філією агресора», – Ігор Кондратюк

  Московський патріархат в Україні має бути заборонений, адже виявився філією агресора. Колаборанти повинні сидіти у в’язниці.

  Таку думку висловив український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк у Фейсбуці.

  «Так званий предстоятель Онуфрій – чоловік, якому вдалося дожити до глибокої сивини без мізків. Церква московського патріархату (УПЦ МП) має бути заборонена в Україні, бо вона під час війни де-факто виявила себе філією агресора. Який, отримуючи щодня жорстку відсіч від ЗСУ та від звичайних українців, вирішив розіграти релігійну карту. Але ця карта буде бита так само, як російська армія вбивць, мародерів і гвалтівників! Колаборанти мають сидіти у в’язниці, навіть якщо вони – в рясах!✊🇺🇦✌️», – написав Кондратюк.

  Синод УПЦ МП

  Нагадаємо, 12 травня відбувся Синод УПЦ МП, на якому єрархи РПЦвУ просили генпрокурора і президента втрутитись, щоб місцева влада не примушувала їх розірвати зв’язків із Росією. Також УПЦ МП звинуватила Порошенка і ПЦУ в створенні приводу для вторгнення Росії.

  Також джерела з середовища УПЦ МП на умовах анонімності повідомляють, що текст рішень Синоду РПЦвУ був готовий ще напередодні. 

  Релігійний експерт Олександр Єфременко заявив, що «Рішення Синоду “УПЦ” мп — про відсутність рішення». Він запевнив, що рішення Синоду передбачають, за будь-яку ціну, збереження цілісності структури УПЦ МП і збереження підпорядкування Кремлю. Крім того, він зауважив, що РПЦ використає заяви «УПЦ» МП про «гоніння» для виправдовування війни проти України.

  За словами релігієзнавця Андрія Ковальова  перемогла тупа позиція вірності Кірілу.

  Найсвіжіше

  Популярне