Неділя, 25 Лютого, 2024
Бiльше

  «Недовго вам залишилось, патріоти нещасні»: мер Конотопа розповів, як піп «УПЦ» МП радів окупантам

  Міський голова Конотопа, що на Сумщині, Артем Семеніхін звертатиметься до правоохоронних органів, аби вони забезпечили облік церковного майна так званої «УПЦ» Московського патріархату на території міста, забезпечили його збереження та пломбували храми на той час, поки громада визначатиметься із їхнім майбутнім.

  Він також назвав в інтерв’ю «Главкому» конкретні факти пособництва ворогу з боку священиків Московської церкви на території Сумської області.

  «Я знаю особисто випадки, коли монахи коригували вогонь за допомогою дронів по бійцях Нацгвардії в Охтирці. У нас безпосередньо піп був, який служить в одному із сіл під Конотопом. То він їздив по місту, коли у Конотопі стояли орки, і казав: “Все, вже недовго вам залишилось, патріоти нещасні, скоро прийдуть наші!”. Я особисто це чув! Всі сьогодні на волі, їх ніхто не чіпає», – сказав Семеніхін.

  Він додав, що «у нас є голова військово-цивільної районної адміністрації Тетяна Сизон. Вона ставлениця нардепа Ігоря Молотка, який є колишнім «регіоналом». Вона сама також колишня «регіоналка»: возила людей на антимайдан, шанує цих попів московських».

  Мер Конотопа абсолютно підтримує забезпечення свободи віросповідання, яка гарантується Конституцією. За його словами, кожна людина сама в праві вирішувати, якої релігії, якої віри вона має бути чи в підпорядкуванні якого патріархату, але за винятком Московського.

  «Бо цей патріархат – це ніяка не віра, там Бога немає, це є агентурна мережа Москви. Поки люди визначатимуться, я дам доручення поліції, щоби вони разом з теробороною взяли під охорону церкви, які зараз належать Московському патріархату», – наголосив Семеніхін.

  Нагадаємо, у Конотопі мер заборонив діяльність УПЦ МП на території міста. Також в Конотопі окупанти приїжджали «домовлятися» з міською владою, але були послані «куди треба».

  Найсвіжіше

  Популярне