Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  Російські окупанти зґвалтували у Бучі щонайменеше 25 дівчат, 9 з них вагітні – Денісова

  Російські окупанти “благословенні” московським патріархом вражають хіба що звірствами. Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова повідомила, що наразі задокументовано приблизно 25 дівчат, яких російські окупанти зґвалтували у Бучі під Києвом.

  Про це вона сказала у коментарі BBC.

  “Близько 25 дівчат і жінок віком від 14 до 24 років були систематично зґвалтовані під час окупації в підвалі одного будинку в Бучі. Дев’ять з них вагітні”, – розповіла вона та додала, що російські солдати сказали їм, що “зґвалтують їх так, що вони не захочуть сексуального контакту з жодним чоловіком, щоб не дати їм народити українських дітей”.

  Денісова також зазначила, що жінки повідомляють про сексуальне насильство на гарячі лінії або у боти в Telegram. Проте оцінити масштаби сексуальних злочинів зараз неможливо, оскільки не всі готові розповісти.

  Нагадаємо, в УПЦ МП краще будуть стояти на колінах, лиш би молитись за “гаспадіна Кіріла” і залишатись в московській церкві, яка благословляє звірства окупантів. Також грузинський священник не розуміє, як йому казати росіянам “Христос посеред нас”, якщо вони благословляють війну.

  Найсвіжіше

  Популярне