Середа, 21 Вересня, 2022
Бiльше

  Священник ПЦУ до УПЦ МП: «За дітьми з Бучі, зґвалтованими з благословення твого “вєлікаго гаспадіна” не хочеш поплакати, лицеміре?»

  Священник Православної Церкви України Віктор Мартиненко емоційно відреагував на плач священника УПЦ МП в селі Михальча, де віряни ПЦУ нарешті увійшли до свого храму.

  “Огидне видовище… Народная артістка плаче, бо урвалися панахідки… За дітьми з Бучі, зґвалтованими і вбитими з благословення твого “вєлікаго гаспадіна” не хочеш поплакати, лицеміре? Ти ганімий? – так “па грєхам”! – Іди в ліс молись, в хату! Чого верещиш? – хтось тобі молитися за твого кіріла не дає? Якщо ти такий подвижник, чого за стіни чипляєшся? А, то може просто в літній кухні бабла поменшає, як в храмі? Боже, яке воно кончене!©”, – прокоментував отець Віктор у Фейсбуці відео на якому служитель УПЦ МП стоїть на колінах, плаче і молиться.

  “Ти, курво, землю маєш їсти, що привів цю війну на нашу землю! Іди, суко, на тих ровах, могилах братських плач, де покатованих діток закопували твої ” братушки”! З якими капеланами і “собратія” твої були – попи московські! Верещи про людей розстріляних зі зв’язаними руками, яких убивати іконою для росгвардії благословив твій шеф!”, – додав священник ПЦУ.

  Він порадив служителю УПЦ МП плакати за себе, адже замість віри в Христа зробив вірян фанатиками.

  “За себе плач, “пастирю” ти всраний, що замість людей навчити вірі у Христа, зробив їх фанатиками і сектантами, що як крішнаїти медитують “памілуй ґрєшних”. Так, – “ґрєшних” – на Буковині! Вигнали тебе, блазню?, – чого плачеш? Згадай, як твій колишній архієрей, а нині предстоятель, казав про мільйони жертв Голодомору: ” “катюзі – по заслузі!”. Тим втішайся, то ж “малітвєннік” сказав! “Сукі православниє” – казав один. Не погоджуся! Просто сукі! Кончені! Нічого святого!”, – підсумував священник Віктор Мартиненко.

  Раніше священник ПЦУ отець Віктор констатував, що в УПЦ МП “з наругою над людяністю тримаються за біснуватого гундяєва”.Також він розповів, що Онуфрій продовжує називати “Гаспадіном нашим” Гундяєва, який благословив звірства окупантів.

  Найсвіжіше

  Популярне