Четвер, 20 Червня, 2024
Бiльше

  Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ МП, заявила, що не бачить різниці між діями ПЦУ і окупантів

  Керівництво московського патріархату в Україні продовжує зводити наклепи на незалежну від росії Церкву – Православну Церкву України. Зокрема Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ МП (рпц в Україні) заявила, що не бачить жодної різниці між окупацією України та “окупацією” з боку ПЦУ.

  Про це представники Московського патріархату заявили на своєму Телеграм-каналі.

  “Вкотре переконуємося, що немає жодної різниці між окупацією України та насиллям військ Російської Федерації та окупацією та насиллям ПЦУ”, – йдеться в дописі.

  В УПЦ МП не вважають окупацією існування в Україні московської церкви, зате переходи громад від московського патріархату до незалежної від країни-окупанта церкви — це на їх думку “окупація”. Також в єпархії УПЦ МП не вважають чимось поганим зберігати єдність із московським кровавим патріархом кірілом і підпорядковуватись Москві.

  Крім цього в московському патріархаті намагаються спростувати той факт, що приєднання до ПЦУ відбуваються за ініціативою самих парафіян УПЦ МП. З цією метою в єпархії УПЦ МП нічого краще не придумали, як назвати “мародерами” вірян, що хочуть приєднатись і молитись в Українській, а не московській Церкві.

  Все ці дописи УПЦ МП написані в дусі роспропагани: українці – мародери, а віряни української церкви – окупанти. Натомість московська церква, нібито не несе шкоди Україні. Що далі? В УПЦ МП заявлять, що їхні храми обстрілюють віряни ПЦУ, а не російські окупанти, адже зараз вони не вказують, що їх обстрілюють рашисти.

  Нагадаємо, на Буковині жодна церковна громада не вийшла з московського патріархату.

  Раніше митрополит Епіфаній зустрівся з представниками парафій Києва, які підтримали церковну єдність. Також він повідомив, що вже понад 50 громад УПЦ МП приєдналися до ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне