Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ відвідав Бучу, Гостомель й Ірпінь, де поспілкувався з місцевими мешканцями та захисниками України

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 6 квітня відвідав Бучу, Ірпінь та Гостомель. Предстоятель Православної Церкви України звершив Панахиду біля братніх могил закатованих українців, а також підтримав і поспілкувався з мешканцями, які вижили. Архієрей передав їм допомогу, благословив і помолився, аби Господь зміцнив їхні духовні й тілесні сили, щоби вони витримали всі випробування, які їм довелося пережити, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Також митрополит Епіфаній помолився за якнайшвидше завершення війни і наближення часу перемоги.

  Благословляючи наших воїнів і захисників, предстоятель зазначив: “Ви – справжні герої, оборонці, миротворці, і Бог на вашому боці. Нехай Господь, Його Пречиста Матір і всі святі землі української й надалі вас захищають від ворогів видимих і невидимих, оберігають вас від ран смертельних і небезпечних, наближають перемогу і справедливий мир, щоби цілими та здоровими ви змогли повернутися додому, до своїх родин”.

  Захисники із вдячністю прийняли в дарунок від предстоятеля ПЦУ іконки Покрова Пресвятої Богородиці, святителя Миколая Чудотворця, а також молитовники.

  Митрополита Епіфанія супроводжували намісник Свято-Феодосіївського ставропігійного монастиря архімандрит Макарій (Папіш), настоятель храму Малої (Теплої) Софії протоєрей Петро Ландвитович та настоятель храму святого апостола Андрія Першозваного у м. Буча протоієрей Андрій Галавін.

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній заявив, що ми обов’язково здобудемо та дочекаємося радісну і благу звістку про перемогу.

  Найсвіжіше

  Популярне