Субота, 21 Травня, 2022
Бiльше

  Після непоправних втрат у РФ заявили про “завершення спецоперації” найближчим часом

  На тлі часткового «виведення» російських підрозділів з території Київської та Чернігівської областей ворог поширює інформацію про те, що начебто найближчим часом «спеціальна операція» на території України буде завершена, бо росія та Україна досягнуть домовленостей.

  Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: це фейк.

  По-перше, росія не «відводить» війська, і говорить про “завершення спецоперації” говорить тому, що окупанти тікають і отримали жорсткий опір від Збройних сил України та нашого населення. До того ж ворог перекидає свої сили на Донбас та готується завдати нищівного удару по території нашої країни звідти.

  По-друге, не досягнуто жодних домовленостей між Україною та рф. Всі історії про начебто завершення «спецоперації» – лише спроба уникнути подальшого впровадження санкцій проти країни-агресора. Насправді окупанти намагаються організувати на тимчасово загарбаних територіях незрозумілі структури та ввести там в обіг рубль, але Україна не віддасть свою територію.

  Нагадаємо, росіяни розграбували ЧАЕС і готель поряд. Також окупанти, які захоплювали ЧАЕС, могли отримати внутрішнє опромінення через радіоактивний пил. Окрім цього зареєстровано законопроєкт про заборону РПЦ, раніше відомої як УПЦ Московського патріархату.

  Найсвіжіше

  Популярне