Середа, 28 Лютого, 2024
Бiльше

  Ми підтримували найруйнівнішу силу всередині України, – архімандрит “УПЦ МП”

  УПЦ московського патріархату підтримувала найруйнівнішу силу всередині України. УПЦ МП підтримувала Януковича за його тісні зв’язки з Росією. Ймовірно це найбільше злодіяння проти України за останні 30 років. 

  Про це каже Архімандрит “УПЦ МП” із Сумщини (рпц в Україні) Серафим (Панкратов), передає ethos.org.ua

  “Наш єпископат і більшість вірних нашої Церкви довгі роки підтримували найруйнівнішу в нашій країні силу, напевно, найбільше внутрішнє злодіяння щодо нашого народу і нашої країни за останні 30 років. Тих, хто створив у нашій країні систему вертикальної корупції. Корупція, звичайно, супроводжує будь-яку державу, Україна не була винятком. Але корупція від корупції відрізняється. Тільки донецькому клану вдалося перетворити всю державу, на всіх рівнях, на систему несправедливого віджиму грошей, навряд чи у світі набереться хоча б десяток країн із такою системою”, – сказав архімандрит.

  Він додав, що більшість вірних УПЦ МП виступили на підтримку зла, виправдовували його та протиставили себе тим, хто проти цього зла боровся. А Януковича, який перетворив Україну на тотальну корупційну схему з вживанням насильства та відбиранням майна, не лише підтримували більшість єрархів і священства та вірян Московського патріархату в Україні, а й сміли порівнювати його з Розсудливим розбійником.

  “Хто і коли чув покаяння Януковича, не кажучи вже про подвиг віри? Явним божевіллям було підтримувати таку людину і повстати проти більшості наших співгромадян, які, звичайно ж, не за перемогу Ющенка насамперед боролися (мирно!), але проти Януковича і тією руйнівною для країни силою, яка стояла за нею. І чому підтримували? По-перше, тому що він православний, а по-друге, тому що він за тісний тандем із Росією. Православний? А якщо диявол раптом у храмі на службі постоїть, гроші Церкві пожертвує та недбало перехреститься, він теж буде православний?”, – зазначив архімандрит.

  Нагадаємо, від артобстрілу окупантів постраждав жіночий монастир УПЦ МП на Київщині. Також пропагандист “русского міра” єпископ УПЦ МП Іона (Черпанов) жаліється, що “люди прийшли і вбили священника”.

  Найсвіжіше

  Популярне