Субота, 28 Травня, 2022
Бiльше

  Від артобстрілу постраждав жіночий монастир УПЦ МП на Київщині

  Будівлі жіночого монастиря Божої Матері «Услишательниця» УПЦ МП постраждали під час обстрілу с. Фасова Київської області вранці 28 березня 2022 року.

  Декілька снарядів, що поцілили на територію обителі, зруйнували дзвіницю та чернечий корпус, передає Православная жизнь.

  У будівлі чернечого корпусу згоріли келії, трапезна, кухня, інші господарські приміщення з усім вмістом. У храмі обителі, де зберігається чудотворний образ «Услишательниця», вибито шибки верхніх передкупольних вікон.

  Вогонь знищив усі речі черниць, але сестри залишилися живими. Дивом уцілів і клірик монастиря єродиякон Паїсій (Олексієвць), в келію якого поцілив один зі снарядів. Священнослужителю вдалося вибратися з-під завалу, у нього сильні поранення і значна крововтрата.

  «Фундатор обителі та настоятель її храмів єпископ Бишівський Кирил, вікарій Київської Митрополії, який під час обстрілу перебував на території обителі, дякує Богові за збережені людські життя та просить у всіх святих молитов за одужання пораненого ієродиякона Паісія та допомогу Божу сестрам обителі та всім постраждалим від обстрілів», – йдеться у повідомленні.

  Найсвіжіше

  Популярне