Понеділок, 30 Січня, 2023
Бiльше

  У РФ спалах коронавірусу у жіночому монастирі: 21 людина інфікована

  На контролі фахівців управління Росспоживнагляду в Тюменській області зараз чотири центри спалаху коронавірусної інфекції, у тому числі монастир РПЦ МП, повідомляють 16 листопада «Тюменські вісті».

  У Іоанно-Введенському жіночому монастирі виявлено 21 випадок захворювання на коронавірус та встановлено 19 контактних осіб.

  Нагадаємо, раніше у РПЦ менше ніж за тиждень від COVID-19 померло шість священників. Крім цього у період з 20 по 27 жовтня від коронавірусу померло 11 священників РПЦ і одна ігуменя і одна монахиня.

  Варто зазначити, що у Росії служителі РПЦ закликають вакцинуватись і розповідають про смертність від Covid-19, а в Україні та ж РПЦ протестує проти вакцинації. Зокрема РПЦ в Україні підтримала мітинг антивакцинаторів в день, коли в Україні від COVID-19 померло 720 інфікованих.

  Центр протидії дезінформації РНБО за результатами аналізу інформаційного поля Telegram-каналів України підтвердив інформаційну операцію РФ, спрямовану на зменшення рівня вакцинації та зростання кількості смертей в Україні. За даними звіту РНБО, суттєву роль у поширенні ідей антивакцинаторства відіграє “одна із церков” – йдеться про РПЦ та РПЦвУ.

  У Раді нацбезпеки підкреслили, що РПЦ в Україні виступає проти вакцин, організувала мітинг під будівлею Верховної Ради 19 жовтня, куди учасники принесли плакати з гаслами: “Вакцинація вбиває”, “Ні медичним експериментам. Захистимо наших дітей”. Також, як вважають організатори та учасники, вакцинація – гріх.

  Також в РНБО звернули увагу на те що РПЦ в Росії навпаки, закликає вакцинуватися, поширює інформацію про види вакцин, розвінчує міфи, пов’язані з ними, та зазначає, що щеплення не є гріхом.

  Найсвіжіше

  Популярне