Субота, 4 Грудня, 2021
Бiльше

  В Україні проведуть 21-й радіодиктант національної єдності. Коли і як взяти участь

  У вівторок, 9 листопада, відбудеться XXI Радіодиктант національної єдності, трансляція якого розпочнеться о 10:00 у спеціальному ефірі «Суспільної студії» на телеканалі «UA: Перший».

  Про це повідомила пресслужба Суспільного.

  У прямому ефірі «Суспільної студії» працюватимуть ведучі Ігор Шавро й Олена Зелінченко, які разом із глядачами писатимуть диктант.

  Зі студії читатиме його письменник, автор тексту диктанту Юрій Андрухович.

  В ефірі заплановані прямі включення з різних регіонів України — Київ, Харків, Одеса, Чернівці, та різних куточків світу — Ліван, Туреччина, Угорщина, Естонія, ОАЕ.

  Також будуть прямі включення зі спеціально облаштованих майданчиків написання диктанту в Національній бібліотеці імені Вернадського та в приміщенні Радіохабу Академії суспільного мовлення, де працюватимуть журналісти Суспільного.

  Радіодиктант розпочнуть читати о 10:30. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн до 11 листопада до 10:30. Текст диктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00.

  Актриса Римма Зюбіна відмовилася читати всеукраїнський радіодиктант національної єдності у 2021 році і пояснила, що їй важко було чути і читати безглузді звинувачення критиків на свою адресу. Вона зізналася, що вдруге навряд чи перенесе це в легкій формі.

  Про це Римма Зюбіна написала на своїй сторінці у фейсбуку.

  У 2020-му році вона читала 20-ий всеукраїнський радіодиктант національної єдності. До того багато років поспіль Олександр Авраменко писав текст диктанту і читав його в студії.

  Найсвіжіше

  Популярне