Субота, 2 Березня, 2024
Бiльше

  Зненацька прозріли: В РПЦ закликають людей не ходити до храму після контакту з хворими на ковід

  Духовенство та офіційні представники Російської православної церкви вже не мають непохитної віри в те, що коронавірусом неможливо заразитись під час перебування у храмах вказаної релігійної організації. Принаймні такий висновок можна зробити зі слів заступника глави синодального відділу Московського патріархату зі зносин церкви з суспільством та ЗМІ Вахтанга Кіпшидзе.

  2 листопада 2021 року, Кіпшидзе закликав людей, які відчувають ознаки захворювання або мали контакт з хворими на COVID-19, повинні зробити все можливе, щоб захистити братів по вірі, особливо людей старшого покоління, і утриматись від відвідування богослужінь.

  Про це пише “Регнум” з посиланням на росЗМІ.

  Що саме додало тверезості судженням представника РПЦ, стрімке зростання смертності від ковіду серед духовенства Моспатріархату чи прочуханка від Кремля, наразі, не повідомляється.

  Нагадаємо, раніше серед священнослужителів Російської Церкви панувала думка, що храми “є вільними від коронавірусу будівлями”. Зокрема, митрополит Омський і Тарський РПЦ Владімір (Ікім) переконував, що “у храмі ні священник, ні народ ніколи не захворіють”. А очільник філії РПЦ в Україні митрополит Онуфрій (Березовський) запевняє, що “Святе причастя є абсолютно безпечним обрядом і не може бути шляхом поширення вірусу серед великої кількості людей”.

  Та як свідчить статистика захворюваності та смертності від ковіду, такі заяви священнослужителів Моспатріархату нічого доброго громадянам Росії, як і України, не принесли.

  Найсвіжіше

  Популярне