Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  Дружні стосунки незалежно від релігійних переконань: Предстоятель ПЦУ зустрівся з послом Пакистану

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 19 жовтня зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні Ноелем Ізраелем Хохаром і обговорив з ним розвиток дружніх взаємовідносин між Києвом та Ісламабадом й використання усіх наявних платформ задля розбудови взаємопорозуміння.

  «Ми покликані жити в мирі й допомагати один одному незалежно від власних релігійних переконань», – зазначив митрополит Епіфаній, якого цитує сайт ПЦУ.

  Також Митрополит Епіфаній розповів пану Послу про активну діяльність Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

  Зі свого боку, Ноель Ізраель Хохар поінформував предстоятеля ПЦУ про християнську громаду Пакистану, яка налічує понад 4 млн осіб.

  Окрім того, сторони торкнулися питання триваючої російської агресії проти України та тимчасової окупації Криму й частини Донбасу.

  Нагадаємо, Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній звернувся до вірян з нагоди відзначення нового державного свята – Дня відповідальності людини.

  Найсвіжіше

  Популярне