Вівторок, 16 Липня, 2024
Бiльше

  РПЦ не відступає: Єкатеринбурзька єпархія звернулась до касаційного суду у справі про приналежність Середньоуральського монастиря

  Єкатеринбурзька єпархія Російської православної церкви подала касаційну скаргу до Арбітражного суду Уральського округу на рішення апеляційного суду про скасування права єпархії на будівлі Середньоуральського жіночого монастиря. “Credo press”, посилаючись на росЗМІ, інформує, що відповідна заява була зареєстрована судом 12 жовтня 2021 року.

  Таким чином, РПЦ продовжує спроби заволодіти чотирнадцятьма будівлями Середньоуральського монастиря на честь ікони Пресвятої Богородиці “Спорительниця хлібів”.

  Обитель відома тим, що її духівником був позбавлений сану та відлучений від церкви скандальний екс-схиігумен Сєргій Романов, якого звинувачують у схилянні до самогубства, порушенні права на свободу совісті та віросповідання, самоуправстві та розпалюванні ворожнечі за допомогою інтернету.

  Нагадаємо, 28 вересня 2021 року сімнадцятий арбітражний апеляційний суд відмовив у позові релігійної організації “Єкатеринбурзька єпархія РПЦ”, у якому вона просила визнати право власності на 14 будівель монастирського комплексу жіночого монастиря на честь ікони Пресвятої Богородиці “Спорительниця хлібів”.

  Цією ухвалою, апеляційна інстанція скасувала рішення арбітражного суду Свердловської області від 26 травня цього року, коли вимоги позивача були задоволені.

  Апеляційний арбітражний суд встановив, що позивач – Єкатеринбурзька єпархія РПЦ – не може оформити право власності на будівлі монастиря в адміністративному порядку шляхом отримання дозволу на його введення в експлуатацію, оскільки відсутня дозвільна документація, передбачена містобудівним законодавством.

  Найсвіжіше

  Популярне