Неділя, 2 Жовтня, 2022
Бiльше

  Вселенський Патріарх: Скільки б не минуло століть, правда нашої віри завжди буде актуальною

  Вселенський патріарх Варфоломій у день святкування пам’яті священномученика Фоки, єпископа Сінопського, очолив Божественну літургію, яка відбулася в середу, 22 вересня 2021 року, в Святому храмі Месахоро.

  Святий Фока, що жив і мученицьки загинув у Сінопі Понтійському, є одним з тисяч мучеників, які пролили свою кров на цій благословенній землі наших батьків «за святу віру Ісуса Христа», відмовившись поклонятися ідолам. «Скільки б століть не минуло, для нас, християн, ця велика істина нашої віри завжди буде дійсною і актуальною», – підкреслив у своїй промові Вселенський патріарх, повідомляє orthodoxtimes.com.

  В іншій частині своєї проповіді, в зв’язку з недавнім початком нового навчального року, Вселенський патріарх побажав «від щирого серця, щоб цей рік був плідним і благословенним для всіх учнів».

  Патріарх Варфоломій також подякував місцевому митрополиту Кідонієському за його душпастирське піклування над вірянами.

  Нагадаємо, Вселенський патріарх Варфоломій відвідає Грецьку Церкву на честь 30-річчя свого патріаршества. Також він зустрівся з папою Римським Франциском у Будапешті та звернувся до учасників міжрелігійного форуму G20.

  Найсвіжіше

  Популярне