Субота, 2 Липня, 2022
Бiльше

  США знову закликали Росію припинити переслідування кримських татар і ПЦУ в Криму

  Місія США в ОБСЄ продовжує закликати Росію припинити окупацію Криму, а також переслідування кримських татар і вірян Православної Церкви України на тимчасово окупованому півострові.

  «Не дивлячись на зусилля Росії заблокувати діяльність СММ, а також міжнародних гуманітарних організацій в Криму, ми продовжуємо отримувати інформацію про трагедії в умовах російської окупації в Криму. Ми закликаємо Росію припинити окупацію Криму, припинити переслідування кримських татар, етнічних українців, Православної церкви України та інших представників етнічних і релігійних меншин в Криму, а також звільнити всіх політичних в’язнів українців, які утримуються під вартою», – зазначив представник США в ОБСЄ Джордж Кент в своєму виступі на спеціальній сесії щорічної конференції з огляду безпеки по Україні 31 серпня.

  Він зазначив, що «триваюча агресія Росії, порушення прав людини і гуманітарні кризи з її боку, а також порушення територіальної цілісності, відображаються у всьому регіоні ОБСЄ», передає Крим.Реалії.

  У серпні цього року Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні висловило свою підтримку вірянам Православної Церкви України у тимчасово окупованому Криму.

  Напередодні Дня незалежності України та у день відкриття в Києві саміту «Кримська платформа» на окупованому півострові влада держави-агресора винесла судове рішення щодо священника Православної Церкви України.

  Найсвіжіше

  Популярне