Середа, 13 Липня, 2022
Бiльше

  Молитви патріарха Варфоломія врятували дівчину від смерті. Тепер вона прийшла подякувати йому особисто

  Під час візиту у Вселенського патріарха Варфоломія в Україну, дівчина з Волині приїхала до столиці, щоб подарувати йому букет квітів і подякувати за молитву і зцілення. Вона перебувала на межі життя і смерті коли лежала в реанімації, але молитва патріарха Варфоломія зцілила її.

  Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуку священник ПЦУ з Віктор Мартиненко.

  За його словами, коли Вселенський патріарх Варфоломій йшов на службу у свій патріарший собор на Фанарі, до нього підійшов священник, екзарх в Україні і попросив про молитву і благословення для дівчинки з Волині.

  Екзарх розповів патріарху, що та дівчинка перебуває у важкому стані на межі життя і смерті. А її батько, під дверима реанімації захлинаючись сльозами, дзвонить і настирливо просить: «підійди, підійди, попроси, хай Патріарх помолиться і благословить її!».

  «Патріарх уважно вислухав. “Як, як її звати, Марта?” – знову перепитав ім’я. Благословив. І пішов молитися. У час тієї служби, тієї молитви, у хвилини того благословення, відбулося те, що сама Марта і її батьки ніколи не забудуть. Бог її лишив батькам. Вона одужала», – написав отець Віктор.

  Після того зцілення минуло три роки і та дівчинка з реанімації, про яку молився Патріарх Варфоломій, приїхала у Київ, щоб подякувати йому особисто. І байдуже, що зламала того літа ногу, – вона на милицях здолала сходи Андріївської церкви.

  Хвилюючись, вона подарувала патріарху букет білих квітів. «Ви і вдячність Вам будуть завжди у моєму серці» – хвилюючись, сказала дівчинка сивочолому Патріарху. Який обійняв, поцілував і благословив її на життя.

  Фото: Віктор Мартиненко / Дівчина яку зцілили молитви патріарха Варфоломія

  Найсвіжіше

  Популярне