Неділя, 2 Жовтня, 2022
Бiльше

  Проросійська пропаганда продовжує ширити фейк про “солдат ЗСУ, які захоплюють храми”

  На проросійському YouTube-каналі “Перший козацький” з’явилося відео із назвою “Солдат ВСУ “запрягли” захоплювати храми?”.

  У відео з маніпулятивним заголовком розповідають про ситуацію у селі Цвітоха Хмельницької області.

  Світлина: Релігійна правда

  Нагадаємо, 18 квітня громада ПЦУ, отримавши документи про перереєстрацію та Статут у новій редакції, зайшла до Свято-Параскевського храму. При цьому довелося зламати кілька замків, наставлених представниками РПЦвУ, передає “Релігійна правда”.

  Очевидно, що медіа, які працюють в інтересах Москви і Російської Церкви в Україні, критикують і будуть критикувати законність перереєстрації релігійної громади Свято-Параскевського храму у помісній Православній Церкві Україні. Однак маніпуляція з військовими, яких аж навіть “запрягли”, це вже нова вигадка проросійської пропаганди, на меті якої – вселити страх у серця українців та налаштувати їх негативно щодо захисників України.

  Примітно, що проросійські пропагандисти продовжують тиражувати цей спростований фейк.

  Видання наголошує: у селі Цвітоха розташована військова база, де служать контрактники, багато з яких є місцевими жителями. Військові, які у неділю, 18 квітня, прийшли разом з громадою до церкви, живуть тут сім’ями і мають повне право впливати на життя громади, як і інші їхні односельчани. Таким чином, чоловіки у військовій формі перебували на місці подій не як представники ЗСУ, а як члени релігійної громади.

  І мабуть точно вже не проросійським пропагандистам розповідати українським військовим, коли і на які події їм носити формений одяг.

  Найсвіжіше

  Популярне