У Спасо-Преображенському храмі, що у с. Клеберда Полтавської області, громада Православної церкви України провела перше богослужіння, після того, як РПЦвУ залишила храм. Спонсор, який побудував храм у Келеберді, Олександр Мороз, після того як закінчився період оренди храму із Московським патріархатом вирішив передати його Православній Церкві України.
Як повідомляє Кременчук Оперативний, 18 квітня в Келеберді відслужили перше богослужіння української мовою громада ПЦУ. Службу провів благочинний Кременчуцького району ПЦУ протоєрей о. Володимир Макогон.
Оренда храму громадою РПЦвУ закінчилась у кінці березня 2021 року.
Раніше ми писали, що у Полтавській області спонсор Мороз Олександр, який збудував храм РПЦвУ, вирішив віддати його ПЦУ. Після цього віряни РПЦвУ назвали його «іудою». Своєю чергою меценат храму у Келеберді звинуватив вірян РПЦвУ у брехні.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/04/175475709_3935954109829325_9067852613364948998_n-1024x768-1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/04/175149201_3935953699829366_7697092928158618117_n-1024x768-1.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/04/175642923_3935956636495739_1332752937491123788_n.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)