Понеділок, 27 Вересня, 2021
Бiльше

  Якщо Україна починає розмовляти російською, чекайте Путіна – секретар РНБО

  Російська Федерація «захищає» за кордоном не росіян, а російськомовних, заявляє секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

  Як передає Укрінформ, в інтерв’ю Радіо НВ він сказав: «Це їх завдання, це їх місія, вони собі так вигадали, вони живуть у своєму світі, вигаданому, і вони вважають, що має бути тільки російська імперія. Це у них такі імперські забаганки, які вони ніколи не припиняють і, на превеликий жаль, вони дуже дорого обходяться як для України, так і для Грузії, Молдови та всіх країн, які в оточенні Російської Федерації».

  Як наголосив Данілов, замість того, щоб займатися своїми внутрішніми справами, «Росія постійно пхає свого носа в інші країни, починає там роздмухувати ті речі, на які сусіди не мали би звертати уваги».

  «Є дуже небезпечна ситуація, пов’язана саме з мовою. Я вже неодноразово говорив, що Росія обрала таку доктрину, що вона вже захищає не росіян, вона захищає російськомовних. Це дуже небезпечна ситуація для будь-якої країни. І ми кажемо, що якщо Україна починає розмовляти російською мовою, то чекайте, що Путін буде захищати тих громадян, причому не запитуючи у цих громадян, чи потребують вони того захисту, чи ні», — сказав Данілов.

  Раніше Олексій Данілов заявляв, що Україна повинна убезпечити себе від «лінгвістичної війни», яку розв’язала Російська Федерація. Для цього англійську мову треба зробити другою державною мовою в Україні.

  Найсвіжіше

  Популярне