Вівторок, 28 Травня, 2024
Бiльше

  Другою мовою в Україні має бути англійська для захисту від «лінгвістичної війни» з РФ, – секретар РНБО

  Україна повинна убезпечити себе від «лінгвістичної війни», яку розв’язала Російська Федерація. Для цього англійську мову треба зробити другою державною мовою в Україні.

  Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» у вівторок, 9 березня, повідомляє Укрінформ.

  «На превеликий жаль, за 30 років ми не визначили українську мову як первинну фундаментальну мову нашої незалежності. І друге питання — на превеликий жаль, ми за 30 років не збагнули важливість… англійської мови, яка має бути обов’язково другою мовою в країні для того, щоб ми з вами були убезпечені від тих атак, від яких ми сьогодні потерпаємо від Російської Федерації», — заявив Данілов.

  Секретар РНБО наголосив, що багато політиків та президентів в Україні «загравали» з російською мовою, копаючи під себе яму, через це Росія на 100% використовує мовне питання у війні з Україною.

  На думку секретаря РНБО, Україна може захистити себе, завдяки впровадженню англійської мови із дитсадка і школи.

  «Знання молоддю англійської мови є запорукою незалежності нашої держави. Англійська мова має бути використовувана з дитячого садочка, в школі», — зазначив Данілов, додавши, що наразі англійську багато вивчають, але, на жаль, мало знають та користуються.

  Він також вважає, що коли суспільство зможе вільно користуватись англомовними виданнями, тоді питання «лінгвістичної війни», яку веде Російська Федерація, може поступово зникнути.

  Найсвіжіше

  Популярне