Неділя, 26 Вересня, 2021
Бiльше

  Мер Тернополя і посол України в Ізраїлі домовились провести семінар з історичної пам’яті

  Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук і міський голова Тернополя Сергій Надал домовилися опрацювати питання організації семінару з питання історичної пам’яті двох народів за участю істориків і вчених.

  Про це повідомило Посольство на своїй сторінці в Facebook.

  «Була досягнута домовленість про співпрацю з питання організації семінару, присвяченого історичній пам’яті двох народів, за участю істориків і вчених з України та Ізраїлю. Семінар планується провести на платформі Тернопільського національного педагогічного університету ім.Гнатюка», – йдеться в повідомленні.

  Крім того, сторони обговорили питання налагодження міжрегіонального співробітництва в сферах торгівлі, освіти, медицини та культури.

  «Євген Корнійчук запропонував конкретні презентаційні механізми по просуванню товарів тернопільських виробників на ринок Ізраїлю і пошуку інвесторів для перспективних об’єктів Тернополя і області», – підкреслили в Посольстві.

  Раніше міський голова Тернополя Сергій Надал відповів на критику ізраїльського посла Джоеля Ліона з приводу присвоєння міському стадіону імені лідера Української повстанської армії Романа Шухевича.

   

  Найсвіжіше

  Популярне