Субота, 16 Жовтня, 2021
Бiльше

  Кіпрський предстоятель: Росіяни неправі у питанні щодо ПЦУ

  Архієпископ Хризостом, предстоятель Кіпрської православної Церкви, яка визнала ПЦУ,  наполягає на своїй правоті та впевнений, що росіяни помиляються у своїй позиції щодо Православної Церкви України.

  Про це він сказав в інтерв’ю місцевому виданню Cyprus Times, повідомляє Оrthodoxtimes.

  На прохання прокоментувати ситуацію навколо визнання ПЦУ, проти якого категорично виступають деякі проросійські єрархи Кіпрської ПЦУ, архієпископ Хризостом наполіг на своїй позиції: «росіяни не праві».

  «Я пояснював їм (проросійським єрархам – ред.), вони не захотіли зрозуміти. Мене не цікавить», – пояснив архієпископ Хризостом.

  У інтерв’ю він також заявив, що піде у відставку, коли того захоче Бог. Крім того, архієпископ закликав громадян Кіпру робити щеплення від коронавірусу.

  «Я не знаю, скільки ще Бог хоче, щоб я жив. Я борюся. Я не збираюся здаватися і не зацікавлений у призначенні наступника. У мене немає підстав для цього», – підкреслив він.

  Раніше Архієпископ Хризостом назвав сказав, що «Російська Церква не є прикладом для наслідування».

  Нагадаємо 25 листопада 2020 року Синод Кіпрської православної Церкви підтримав рішення архієпископа Хризостома визнати Православну Церкву України. Проросійське лобі в Кіпрській церкві із чотирьох проросійських єрархів виступило проти.

  Митрополит Епіфаній впевнений, що на прикладі Кіпрської церкви можна побачити, яка відбувається шалена боротьба.

  Найсвіжіше

  Популярне