Вівторок, 27 Липня, 2021
Бiльше

  При передачі храму в Діловому знайшли спецзасоби для “возлюблення” ближніх

  У четвер, 4 лютого, в селі Ділове Рахівського району Заракпатської області релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці Православної церки України згідно з рішенням суду нарешті отримала доступ до належних їй церковних споруд – храму та церковного будинку, що їх досі незаконно утримували представники Російської православної церкви в Україні.

  Державний виконавець здійснив опис майна для передачі його законному власнику, передає “Закарпаття онлайн”.

  Того ж дня настоятель храму єрей Іван Андращук відслужив разом з вірянами храму подячний молебень.

  Під час молебню всі присутні дякували Богу за його милість і щедрість, а також просили, щоб в Україні припинилася неоголошена війна та запанував справедливий мир.

  По завершенні єрей Іван Андращук звернувся до присутніх з вітальним словом, під час якого подякував усім, хто доклав своїх зусиль для виконання судового рішення.

  Що цікаво, 5 лютого, на другий день після передачі храмового комплексу громаді ПЦУ, віряни, які прийшли прибрати в церкві, знайшли поряд з Хрестом Господнім дерев’яні бити, а на жертовнику – список “заблудших”.

  Світлина: Закарпаття онлайн

  Світлина: Закарпаття онлайн

  Нагадаємо, наприкінці минулого року Верховний суд встав на бік вірян ПЦУ з села Ділове на Закарпатті.

  За словами єпископа Ужгородського і Закарпатського ПЦУ Варсонофія, громада Православної Церкви України в с.Ділове була змушена блокувати дорогу через свавілля влади. Релігійна громада, яка з 2019 року законно вирішує своє право на богослужіння в їх храмі, 5 січня представниками поліції була ганебно відкинута.

  Також за словами владики Варсонофія, священникам ПЦУ надходили погрози.  А активістам громади ПЦУ підпалювали майно.

  Найсвіжіше

  Популярне