Неділя, 13 Червня, 2021
Бiльше

  У Литві судитимуть двох осіб, які шпигували на користь Росії

  Двом громадянам Литовської Республіки пред’явлено обвинувачення у шпигунстві на користь Російської Федерації. “Эхо Москвы” з посиланням на “Лента.ру” повідомляє, що прокуратура Литви вже направила відповідні кримінальні справи до суду.

  Згідно інформації литовських контррозвідників, обох підсудних завербував один і той самий співробітник прикордонного управління Федеральної служби безпеки РФ по Калінінградській області.

  Залучений у 2014 році до негласного співробітництва громадянин Литви мусив збирати інформацію про об’єкти зацікавленості російської розвідки та здійснювати їх фотографування.

  З іншого боку, завербований у 2016 році литовець сприяв росіянам в інформаційній сфері та був ланкою поширення російської пропаганди. Зазначається, що він очолював громадську організацію, яка узгоджувала з російською стороною свої заходи. Окрім цього, він публікував у литовських ЗМІ затверджені російським куратором тексти.

  Нагадаємо, раніше позбавлений сану Андрєй Кураєв розкрив одну зі схем поширення російської пропаганди через іноземних блогерів та інтернет-ресурси.

  Найсвіжіше

  Популярне