Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  На Волині освятили оновлений храм ПЦУ

  Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин відновлення церкви Святителя Василія Великого цього села Ківерецького деканату (Луцький р-н) та Божественну Літургію.

  Про це йдеться на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

  У слові високопреосвященний зазначив: на прикладі жінок-мироносиць бачимо, що жінки не мають страху. Апостоли втекли, а вони прийшли до гробу виконати свою місію. Владика радить жінкам не принижувати своїх чоловіків, а, навпаки, підтримувати їх і бути справжніми мироносицями. «Проявляйте любов, говоріть слова любові, не відкладаючи на потім». Нехай Господь дасть зрозуміти кожному своє завдання і тоді будемо удостоєні Царства Небесного.

  У 3-тю неділю після Пасхи святих жінок-мироносиць за Богослужінням із високопреосвященним молилися: декан протоієрей Іван Семенюк, настоятель протоієрей Віктор Бартов, інше духовенство благочиння.

  За словами настоятеля, престіл і жертівник з роками стали ветхими, тож їх замінили на нові. Владика цього дня освятив їх, а також увесь Божий дім. Адже відновлено майже всю церкву: внутрішнє оздоблення, розписи, куполи.

  Архієрейськими благословенними грамотами й іншими відзнаками нагороджено священника Івана Заторського, жертводавців та активних мирян, які потрудилися на благо церкви.

  Дерев’яну церкву в Хорлупах побудовано й освячено 1883 року.

  Найсвіжіше

  Популярне