Вівторок, 25 Червня, 2024
Бiльше

  На Великдень можливі релігійні провокації та ракетні атаки – РНБО

  У Центрі протидії дезінформації очікують зростання кількості релігійних конфліктів у інфополі в період Великодніх свят, а також ракетних атак.

  Про це в етері Громадського радіо повідомив керівник департаменту медіаграмотності Центру протидії дезінформації РНБО України Іван Сличко, передає Релігійна правда.

  «Ми прогнозуємо зростання релігійних конфліктів у інфополі в період Великодніх свят. Росія, як завжди, бере якийсь серйозний інфопривід і викручуватиме його у своєму ключі. Збільшуватиметься кількість провокативних фейків, маніпуляцій щодо пригнічення священнослужителів, щодо пригнічення вірян московського патріархату в Україні», – зазначив Сличко.

  Також прогнозуються наративи на кшталт «київський режим пішов проти канонічної церкви», щоби дискредитувати владу України.

  «Враховуючи досвід минулих років, з високою ймовірністю РФ також готує ракетні провокації в період святкувань, тому не ігноруйте сигнали повітряних тривог. Якщо щось подібне заявлятиметься в інфопросторі, ми повідомлятимемо, але вже варто не нехтувати сигналами тривоги та відразу йти в укриття», — каже Сличко.

  ЦПД звертає увагу, що в усіх регіонах є висока ймовірність діяльності диверсійно-розвідувальних груп ворога, і закликає громадян бути дуже уважними та максимально обережними.

  Найсвіжіше

  Популярне