Вівторок, 18 Червня, 2024
Бiльше

  Очільник ДЕСС про “священну війну” РПЦ: рівень деградації та шизофренії досяг апогею

  Голова ДЕСС Віктор Єленський назвав наказ РПЦ, де так звана “спеціальна військова операція” називається “священною війною”, документом про деградацію та шизофренію.

  Про це він заявив у ефірі Радіо Культура, передає сайт ДЕСС.

  “Є теза, що після того, як ця “священна війна” буде закінчена, очевидно, перемогою росії, Україна нарешті опиниться під тотальним впливом священної росії… Хто спостерігає за РПЦ, сприйняли це достатньо спокійно, тому що рівень деградації РПЦ і рівень деградації її очільника для нас не складав ніякої таємниці. Це документ, який намагається концептуалізувати доктрину російського світу. Їй не діставало шовіністичності, як вони вважали, їй не діставало мілітаризму, їй не діставало, я сказав би, шизофренії. Все це зараз є. Ті науковці, які казали, що “російський світ — це щось аморфне, і ми не можемо його критикувати, тому що немає концепції”, зараз отримали, бодай, крок до цієї концептуалізації”, – зазначив Єленський.

  “Взагалі мені здається, що автори цього концепту, звичайно, зробили хорошу заявку на Гаагу”, – додав він.

  Нагадаємо, 27 березня 2024 року в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві під головуванням голови ВРНС Патріарха Московського Кіріла відбувся XXV Всесвітній російський народний собор «Сьогодення та майбутнє Русского міра». Його учасники затвердили документ, у якому “СВО” назвали “священною війною за право жити на “власній землі”.

  Найсвіжіше

  Популярне