Вівторок, 16 Липня, 2024
Бiльше

  Копію Туринської плащаниці привезуть на Закарпаття

  Копію святині світового масштабу Туринської Плащаниці до Ужгорода привезуть з Італії.

  Як повідомили на сторінці Закарпатської єпархії ПЦУ, копію Туринської Плащаниці, освячену біля оригіналу, привезуть 7 квітня до єпархіального храму прп. Амфілохія Почаївського (вул. Станційна,16 а) в Ужгороді, передає Mukachevo.net.

  Також цього дня відбудеться Чин оновлення храму, за участі єпископату та духовенства ПЦУ.

  “27 березня, перебуваючи з відрядженням в Італії, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій помолився на місці, де зберігається оригінал, та освятив там сертифіковану копію і негатив 1:1 Плащаниці”, — зазначають на сторінці єпархії.

  Туринська Плащаниця – унікальна святиня християнського світу. Це лляне полотно, в яке, як вважається, було загорнуте тіло Христа після Його розп’яття. У кожній з чотирьох Євангелій згадується, що Ісус під час поховання був обгорнутий плащаницею (Матвія 27:59; Марка 15:46; Луки 23:53; Івана 19:40).

  Оригінал Плащаниці зберігається у кафедральному соборі святого Івана Хрестителя міста Турин в Італії. Для вшанування віруючими Плащаницю виставляють раз на кілька років. Зокрема, останні рази це відбулося у 1998, 2000 та 2015 роках.

  Найсвіжіше

  Популярне