Неділя, 3 Березня, 2024
Бiльше

  РПЦ в Росії більше не існує як інститут, — росопозиціонер Гудков

  У державах із диктаторськими режимами релігія перетворюється на інструмент: засіб та спосіб пропаганди. Що й сталося із Православною Церквою у Росії.

  Таку думку висловив російський опозиційний політик Геннадій Гудков в ефірі телеканалу FREEДОМ.

  “Виявляється, християнство можна зараз, у XXI столітті, пристосовувати для вбивств, погромів, катувань, тортур… З цим огидним, аморальним, абсолютно аморальним завданням чудово впорався і порається [патріарх Кирило] Гундяєв. У мене не повертається язик називати його іншими званнями, іменами, прізвищами, хоча ми знаємо, що зараз це все в нього інше. Гундяєв і є головним руйнівником церкви. Він абсолютний адепт Путіна. Він складовий механізм кримінальної, жорстокої, злочинної системи, яка знищує людей”, — вважає гість ефіру.

  На думку Гудкова, дії Патріарха Кирила призвели до того, що Російська Православна Церква у Росії припинила своє існування як інститут.

  “Залишаються віряни, залишається їхня віра в Бога… Але як інститут Російська Православна Церква у Росії знищена. Це організація, яка спрямовує людей на вбивство. Хоча є заповідь “не вбивай” — однією з перших йде. Заповідь “не вкради” теж є. Проте церква зараз підтримує всіх, хто вбиває, краде тощо. По суті, церква знищена як інститут, наголошую. І це повна вина Гундяєва та всіх тих, хто його підтримує”, — заявив Геннадій Гудков.

  Найсвіжіше

  Популярне