Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  У Чернігові священик УПЦ (МП) напав і вкусив військового за руку

  У вівторок, 14 листопада, в Чернігові на території стародавнього Дитинця священник УПЦ МП вкусив військового.

  Представники Московського патріархату отримали дозвіл забрати деякі речі із Спасо-Преображенського собору, який за рішенням комісії Мінкульту був опечатаний, повідомляє Челайн.

  Кілька священників УПЦ (МП) з помічниками виносили речі із собору. Поруч стояли військові, які стежили за порядком. Паралельно з цим робітники займалися демонтажем старого замка на дверях собору. Це неабияк розлютило священників УПЦ МП. Розгорілася словесна перепалка.

  “Далі трапилося взагалі небачене. Це чітка провокація для картинки і російської пропаганди. Священник почав поводитися агресивно, дістав мобільний телефон і почав мене знімати на відео. Каже, покажу всій Європі, які ви фашисти. Я попросив мене не знімати, адже я військовий і мене не можна фільмувати. На моє прохання священник не реагував і провокував далі, весь час повторяв щось про фашистів. Я забрав у нього телефон з метою видалити відео, на якому я присутній. Після цього священник накинувся на мене з кулаками, а потім вхопив за руку і вкусив”, – розповів журналістам один з військових.

  За інформацією видання, напав на військового і вкусив його за руку чернігівський священник УПЦ (МП) Андрій Забуранний.

  На місце події обидві сторони викликали поліцію і медиків. Чернігівська єпархія УПЦ МП інцидент поки не коментувала.

  Нагадаємо, Комісія Мінкульту визнала незадовільний стан Спаського, Троїцького й Успенського соборів у Чернігові, які були в УПЦ (МП).

  Найсвіжіше

  Популярне