П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  Грузинська Церква: Хелловін є абсолютно неприйнятним святом для православних

  Грузинський патріархат назвав святкування Хелловіну «абсолютно неприйнятним» для православних. У заяві відділу зв’язків з громадськістю Грузинської Церкви йдеться, що це свято базується на релігійних мотивах, які суперечать совісті Православної Церкви.

  Про це повідомляє orthodoxtimes.com

  «Головна історія про те, як благочестива традиція може злитись з чужою традицією і повністю виродитися».

  Згідно із заявою Церкви Грузії, саме Папа Римський Григорій III заснував День усіх святих у Римській церкві в 732 році, встановивши датою святкування 1 листопада.

  «Як і будь-яке інше церковне свято, День всіх святих починається ввечері попереднього дня (Хелловін означає «переддень Дня всіх святих»). У цей день священнослужителі та народ здійснювали хресні ходи до храмів і міст, несучи релігійні ікони та святині», – йдеться в повідомленні Грузинської Церкви.

  Далі йдеться, що «незважаючи на спроби сучасної індустрії розваг відокремити Хелловін від релігійних ритуалів, ця подія була і залишається вкоріненою в Церкві. Однак воно зіпсоване ідолопоклонством до такої міри, що замість вшанування ікон і поклоніння Господу та Його святих люди проводять час у гулянках і маскарадах, уособлюючи різних огидних персонажів і демонічних уособлень».

  З цієї причини Церква робить висновок, що Хелловін абсолютно неприйнятний для православних.

  Нагадаємо, двотомне дослідження про св. Нектарія, представлене Вселенському патріарху.

  Найсвіжіше

  Популярне