Середа, 24 Квітня, 2024
Бiльше

  УПЦ (МП) незаконно користується майном Єлецького монастиря, – рішення суду

  УПЦ (в єдності з МП) незаконно і без будь-якої правої підстави користується майна Єлецького монастиря.

  Про це повідомили в Господарському суді Чернігівської області, погодившись з позицією Міністерства культури та інформаційної політики України, передає УНН.

  Господарський суд Чернігівської області прийняв рішення за позовом Управління Чернігівської єпархії УПЦ (МП) до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній». Згідно з судовим рішенням УПЦ МП незаконно користується майном Єлецького монастиря.

  «Суд прийняв рішення за позовом Управління Чернігівської єпархії Української православної церкви до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній», яким відмовлено в задоволенні позовних вимог щодо визнання договору поновленим» – суд погодився з позицією Міністерства культури та інформаційної політики України, що договір про строкове спільне безоплатне користування комплексом споруд від 2016 року не вважається поновленим.

  Таким чином, «з 15 вересня 2021 року і по даний час Управління Чернігівської єпархії УПЦ незаконно і без будь-якої правої підстави користується державним майном», – зазначають у МКІП.

  Нагадаємо, предстоятель ПЦУ в Дніпрі вшанував памʼять полеглих захисників Батьківщини.

  Найсвіжіше

  Популярне