Середа, 29 Листопада, 2023
Бiльше

  «Порадили терпіти і молитись», – архімандрит УПЦ (МП) вже два місяці не може потрапити на прийом до Онуфрія

  Архимандрит Гавриїл, намісник ставропігійного чоловічого монастиря на честь преподобного Паїсія Величковського в Криму, вже два місяці не може потрапити на прийом до митрополита Онуфрія, предстоятеля Української православної Церкви (в єдності з Московським патріархатом).

  Про це архімандрит Гавриїл розповів в інтерв’ю виданню “Духовний Фронт України”.

  “Я вже два місяці його не бачив і не спілкувався. Я не можу потрапити до нього на прийом для того, щоб нормально розповісти про ситуацію в Криму, про все те, що відбувається в монастирі, настоятелем якого він є”, – сказав Гавриїл.

  Він також зазначив, що отримав різні відмови та причини, чому не може зустрітися з Онуфрієм. Спочатку йому радили “терпіти і молитися”, а потім відмовили в можливості побачитися через відсутність приймальної або кабінету для зустрічей.

  Він також розповів, що один з ченців монастиря в Криму був викликаний до управління ФСБ в Севастополі і отримав вказівку записувати на диктофон всі розмови з ним.

  Він закликав митрополита Онуфрія надати йому можливість зустрітися і обговорити ситуацію в Криму.

  “Найголовніше для мене – не треба мені матеріальної допомоги, оприділіть мене, де мені служити, де мені та братії жити, в якому храмі молитися”, – сказав Гавриїл.

  Архимандрит Гавриїл також спробував звернутися до інших осіб у Церкві, включаючи митрополита Антонія (Паканича), керуючого справами УПЦ (МП), але отримав від них відмову і пораду звернутися безпосередньо до свого настоятеля – митрополита Онуфрія (Березовського).

  Читайте повне інтерв’ю на сайті Духовного Фронту України.

  Найсвіжіше

  Популярне