Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  З нагоди Дня мігранта Папа Франциск закликав не забувати про Україну

  «Пам’ятаймо про мученицьку Україну та молімося за цей народ, який дуже страждає».

  Такі слова виголосив Папа Франциск в останню неділю вересня, 24 вересня 2023 року. Понтифік вкотре наголосив на необхідності до солідарності та молитви. Про це повідомляє Vatican.news.

  «Дійсно, право на міграцію для багатьох сьогодні стало обов’язком, тоді як має існувати право не мігрувати, щоб залишитися на своїй землі. Кожному чоловікові і кожній жінці повинна бути гарантована можливість жити гідним життям у суспільстві, в якому вони перебувають. На жаль, злидні, війни та кліматична криза змушують багатьох людей втікати. Тому ми всі покликані будувати громади, які готові та відкриті, щоб приймати, підтримувати, супроводжувати й інтегрувати тих, хто стукає у наші двері», – сказав він, зазначивши, що цей виклик був у центрі «Середземноморських зустрічей», які відбувалися у Марселі та в заключній сесії яких він напередодні брав участь.

  Перед тим, як завершити своє звернення закликом не забувати про Україну, Папа також поновив запрошення взяти участь у екуменічному чуванні «Together – Разом», яке відбудеться на площі Святого Петра 30 вересня в рамках приготування до асамблеї синоду, що розпочнеться 4 жовтня.

  Нагадаємо, що Синод УПЦ (МП) підпорядкував Святогірську Лавру Онуфрію, а нардеп Потураєв вважає, що у Раді буде достатньо голосів для заборони УПЦ (МП).

   

  Найсвіжіше

  Популярне