Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній: “З надією на Бога прийдемо до перемоги”

  Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній у недільній проповіді за 10 вересня 2023 року закликав не боятися і надалі йти, хоч і важким, але правильним шляхом: від рабства до свободи, аби назавжи відкинути ярмо “русского міра”. Богослужіння відбулося у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

  “Із надією на Бога, з вірою в Його Промисел прийдемо до перемоги над імперією зла”, – переконаний Владика.

  Предстоятель ПЦУ підкреслив, що чимало разів ми вже бачили вияви допомоги Божої українському народу у боротьбі за свободу.

  “Як у той давній час народ переживав багато спокус на шляху звільнення від рабства, так і нині ми зазнаємо цих спокус, адже і наш шлях до свободи – важкий і тернистий. Але нікого нехай не спокушає та думка, яка отруювала свого часу серця синів Ізраїля – думка повернутися до Єгипту, до дому рабства, під ярмо фараона, який дасть їм за це шмат м’яса. Нам немає вороття назад, до сучасного Єгипту мисленного, до тюрми народів і дому рабства – до російської імперії зла. Злий кремлівський фараон манить до себе, нагадуючи, «як добре всі ми жили в радянському союзі, маючи дешеву ковбасу і смачне морозиво». Але слова фараона – отрута зміїна. І «русскій мір», який він та його поплічники проповідують – ярмо рабське, яке несе смерть всякому, хто прийме його”, – підсумував Митрополит Епіфаній.

  Нагадаємо, що Свято-Миколаївський собор у Радомишлі передали на зберігання релігійній громаді ПЦУ.,а у Тернополі збудують новий храм Православної Церкви України.

  Найсвіжіше

  Популярне