Понеділок, 2 Жовтня, 2023
Бiльше

  У місті Кіль (Німеччина) почала діяти нова православна парафія Всіх Святих

  У місті Кіль (Німеччина) зареєстровано нову православну парафію на честь Всіх Святих. Парафія заснована з благословення архієпископа Даниїла (Зелінського) – керуючого Західно-Європейською єпархією (Вселенського патріархату). Ця парафія була організована православними українцями, які проживають у місті Кіль та його околицях. Настоятелем новоствореної громади призначений протоієрей Іван Кузь.

  Про це інформує Українська Православна Єпархія в Західній Європі.

  Перша Божественна літургія в парафії Всіх Святих відбулася в день Преображення Господнього, 19 серпня 2023 року. Ця подія відзначає важливий момент у житті цієї громади та їхньої духовної спільноти.

  Для отримання додаткової інформації та звернень щодо Богослужінь та заходів, ви можете зв’язатися з протоієреєм Іваном Кузем за телефоном: +49 179 6938005.

  Адреса парафії Всіх Святих:
  Kiel – Парафія Всіх Святих
  Möhrkestraße 9, 24159 Kiel
  Bethlehem Kirche

  Також ви можете надсилати свої запити та повідомлення на адресу електронної пошти: ukrainian.church.all.saints@gmail.com .

  Ця нова парафія є частиною Західно-Європейської Єпархії, заснованої в 1945 році з метою збереження православної віри, культури, мови та православної ідентичності української громади в Західній Європі.

  Нагадаємо, в УПЦ США освятили алею пошани полеглих воїнів України.

  Найсвіжіше

  Популярне