Середа, 27 Вересня, 2023
Бiльше

  Патріарх Єрусалимський: Ми молимося Господу за всіх, хто постраждав від лісових пожеж в Греції

  У середу вранці Патріарх Єрусалимський Феофіл привітав митрополита Сербського Феолога та паломників з Серра до Єрусалимського Патріархату.

  Патріарх, подякувавши митрополиту за його любов і відданість Єрусалимському Православному Патріархату та підтримку Братства, підкреслив велику цінність відродження нашої віри, повідомляє orthodoxtimes.com 

  Патріарх також подякував митрополиту Феологу за прийом 50 молодих людей з пастви Патріархату в церковних таборах “Христоу Пігі” Святої митрополії Серрес в Греції. Вже 11-й рік поспіль юнаки та дівчата зі Святої Митрополії Назарету та ширшого регіону Галілеї, з благословення Патріарха Єрусалимського Феофіла та на прохання Митрополита Назаретського Кир’яка, здійснюють духовно-просвітницьку поїздку до Церкви Серресу. Таким чином, вони мали можливість відвідати паломницькі місця регіону, храми і монастирі, місто Серрес, а також інші релігійні та культурні пам’ятки.

  У своїй проповіді патріарх сказав, що вони з глибоким сумом спостерігали за шокуючими руйнуваннями, спричиненими лісовими пожежами, які останніми днями вирують у Греції. Він також сказав, що вони співчувають своїм грецьким братам і сестрам та моляться перед Гробом Господнім за упокій душ загиблих. Він сказав, що вони також моляться за моральне і духовне зміцнення людей, які оплакують втрату рідних і близьких, руйнування їхніх будинків і навколишнього середовища.

  “Єрусалимський Патріархат в цей час суворих випробувань через лісові пожежі від усього серця молиться за зміцнення пожежників і стоїть поруч зі страждаючими грецькими братами і сестрами”, – сказав патріарх Єрусалимський.

  Нагадаємо, у Греції вогонь ледь не знищив старовинний монастир.

  Найсвіжіше

  Популярне