Вівторок, 18 Червня, 2024
Бiльше

  Латвійське ТБ не транслюватиме православних богослужінь через поминання Кіріла

  Латвійське телебачення (LTV) ухвалило рішення припинити запис і трансляцію нових православних богослужінь через згадку Патріарха РПЦ Кіріла.

  Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє LSM.

  Таке рішення ухвалено після того, як під час запису православної служби у філії Ризького Свято-Троїце-Сергієва жіночого монастиря у Валгунді LTV виявив, що там моляться за патріарха РПЦ.

  За словами головної редакторки LTV Сігіти Роке, молитва за Патріарха Кіріла, який відкрито підтримує і благословляє кровопролитну війну, розв’язану РФ в Україні, “суперечить не тільки цінностям і переконанням LTV, а й позиції редакції”.

  “Ми категорично засуджуємо війну Росії в Україні, тому наразі вважаємо абсолютно неприйнятним продовжувати трансляцію православних Богослужінь, на яких можна почути молитви за Патріарха Кіріла”, – додала вона.

  За угодою між LTV і фондом Ekumēniskais mediju padomes fonds останній несе відповідальність за відповідність змісту трансльованих служб правовим нормам Латвії.

  Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну LTV отримало підтвердження, що в богослужіннях, які записуються і транслюються, не буде молитов за Патріарха РПЦ.

  Найсвіжіше

  Популярне