Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  У Черкасах священик УПЦ (МП) вивіз з храму ікони та речі для богослужіння (ВІДЕО)

  Рішення про перехід Свято-Стрітенської церкви з підпорядкування УПЦ (МП) до ПЦУ прийняла черкаська громада під час парафіяльних зборів 29 червня.

  Священик Дмитро Кузьмич розповів: у церкві відсутні багато ікон та необхідних для богослужіння речей, інформує Суспільне.

  “Коли ми зайшли, ми провели опис всього майна, на сьогодні зранку вже деяких речей не було. Отець коли забирав свої речі, казав, що все інше це власність громади. Але станом на ранок деяких з цих речей не було”.

  Колишній настоятель храму, священник московського патріархату протоієрей Євгеній Буркацький своєю чергою розповів: з храму його ніхто силою не виганяв, усе пройшло цивілізовано:

  “Погано до мене ніхто не ставився. Звичайно, при таких ситуаціях бувають якісь конфлікти, але ми їх вирішуємо. Я вивожу особисті речі, які купував за власні кошти. Храм будується із 2013 року, він ще молодий, тут ще йде робочий процес, щось добудовується. Хай спробують його утримувати. Звичайно, постійно потрібні кошти. Я завжди кажу, що громада храму це та громада, яка його будує і утримує. На утримання потрібні кошти, все відразу не зробиш. Стосовно того, чому у церкві всього так мало, то наразі вона ще будується і роботи тут ще багато”.

  Найсвіжіше

  Популярне