Понеділок, 2 Жовтня, 2023
Бiльше

  Митрополит Епіфаній вручив мандати військовим капеланам ПЦУ

  Митрополит Епіфаній 26 липня зустрівся з представниками Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України та священниками – капеланами.

  Під час зустрічі Предстоятель Православної Церкви України обговорив із присутніми актуальні питання щодо діяльності капеланів та специфіку їхнього служіння і вручив військовим священникам мандати на право здійснення капеланського служіння, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  «Служіння священників задля підтримки захисників Батьківщини – велика справа, особливо в теперішній час, коли російський агресор намагається знищити усе українське. Вдячний кожному, хто достойно звершує це високе служіння та підтримує дух наших славетних і жертовних воїнів. З Божою допомогою продовжуймо активно працювати і щиро молитися, адже перемога залежить і від кожного з нас, хто робить на своєму місці усе можливе для її досягнення», – сказав митрополит Епіфаній.

  У заході також взяв участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

  Нагадаємо, у Києво-Печерській лаврі презентували унікальний дзвін Мазепи. Раніше предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній вручив мандати капеланам Держприкордонслужби.

  Найсвіжіше

  Популярне