Понеділок, 20 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній відзначив прикордонників високими церковними нагородами

  Предстоятель автокефальної Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 11 липня 2023 року зустрівся у своїй резиденції з військовослужбовцями Державної прикордонної служби України та відзначив їх високими церковними нагородами: полковника Миколу Романчука – орденом святого великомученика Юрія Переможця, штаб сержанта Григорія Салюка – медаллю святого архістратига Михаїла та молодшого сержанта Юрія Чумака – медаллю святого великомученика Юрія Переможця.

  Про це пише пресслужба ПЦУ.

  У зустрічі також взяв участь капелан Державної прикордонної служби України протоієрей Іоан Чокалюк.

  Звертаючись до прикордонників Блаженнійший Митрополит Епіфаній побажав військовослужбовцям сили, терпіння та наснаги віддано служити Україні та наближати нашу перемогу.

  Військовослужбовці висловили вдячність Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за його лідерство, підтримку та чітку проукраїнську позицію й подарували Прапор Державної прикордонної служби України з підписами й побажаннями від прикордонників.

  Після зустрічі Митрополит Епіфаній передав для потреб прикордонників автомобіль швидкої допомоги, придбаний за сприяння Української Православної Церкви США.

  Найсвіжіше

  Популярне