Понеділок, 2 Жовтня, 2023
Бiльше

  Відбувся другий молитовний сніданок у стінах Військового інституту КНУ ім. Тараса Шевченка

  У стінах Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка був проведений другий молитовний сніданок.

  Про це повідомляє пресслужба Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

  Участь у молитовному сніданку взяли військові капелани, які проходять курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства, священники Свято-Михайлівського Собору Михайло Омельян, Степан Альмес, народна артистка України Оксана Білозір, офіцери Військового інституту та Служби військового капеланства.

  Під час заходу кожен долучився до читання уривку з книги Діянь Святих Апостолів, про подію Зіслання Святого Духа на Апостолів.

  Після цього відбулось обговорення під час якого кожен присутній мав можливість поділитися думками щодо прочитаного та поділитися історіями з життя.

  На завершення учасники помолилися за тих, хто постраждав під час катастрофи на Херсонщині та пообіцяли підтримувати один одного у важкі часи.

  Нагадаємо, предстоятель ПЦУ передав допомогу затопленим херсонцям. Також МЗС України просить допустити консула до переданих в Угорщину українських військовополонених.

  Фото: Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка

  Найсвіжіше

  Популярне