Субота, 2 Грудня, 2023
Бiльше

  На Черкащині Іркліївська громада вирішила перейти до ПЦУ

  Релігійна громада селища Іркліїв Чорнобаївського району Черкаської області ухвалила історичне, відповідальне і важливе рішення – одностайно перейти до Православної церкви України – української помісної православної церкви.

  Про це пише в «Фейсбуці» колишній політичний в’язень кремля, відомий український журналіст, а нині заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко.

  Свято-Троїцький кафедральний собор після завершення юридичних процедур з перереєстрацією буде частиною ПЦУ. Храм відкритий для вірян в продовжить задовольняти духовні та релігійні потреби іркліївців.

  d1df5bbe11539eb663a60d968fea5397_0_1400_

  Голосування відбулося у мирний, цивілізований спосіб попри чутки про можливі провокації.

  «Вітаю громаду з мудрим рішенням», – зазначив Роман Сущенко.

  «Відбувся захід, на якому жителі-віряни одностайно проголосували за перехід з УПЦ МП, до ПЦУ! Дякую організаторам, дякую всім причетним, особисто хочу подякувати Михайло Романюк священнику ПЦУ, дякую знімальній групі з телеканалу “Вікка”, дякую всім небайдужим односельчанам, які не побоялись можливих провокацій , та прийшли підтримати своїми голосами перехід до ПЦУ! Друзі ви неймовірні!Разом ми сила! Нарешті і в нашій Свято-Троїцькій Святині буде звучати молитва на українській мові!», – пише Ліна Найда.

  Найсвіжіше

  Популярне