Субота, 18 Травня, 2024
Бiльше

  У поліції на Буковині пояснили, чому викликали на допит митрополита УПЦ (МП)

  Настоятеля Банченського чоловічого монастиря УПЦ (що в єдності з МП) Лонгіна (Михайла Жара) викликали до Чернівецького районного управління поліції для того, щоби вручити підозру через розпалювання релігійної ворожнечі.

  Про це на брифінгу розповів начальник ГУНП у Чернівецькій області Віктор Нечитайло.

  За словами Віктора Нечитайла, правоохоронці діяли у рамках чинного законодавства.

  “Будь-якого тиску в справі Жара поліція наразі не відчуває. Ми, відповідно до вимог кримінально-процесуального кодексу, за три дні надали відповідну повістку вказаній особі. Михайло Жар своєчасно прибув до Чернівецького районного управління поліції, де йому було вручено повідомлення про підозру за вчинення кримінального порушення згідно із статтею 161 ККУ. (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками – авт.) Так, дійсно, разом з ним прийшли близько 150 осіб, які приїхали на власних транспортних засобах та на мікроавтобусах. Разом із вірянами ми провели відповідну роботу. На той момент фактів порушення громадського порядку не було”, – сказав Нечитайло.

  Нагадаємо, перед Чернівецьким районним управлінням поліції ГУНП в Чернівецькій області зібрався натовп людей, щоб підтримати настоятеля Банченського чоловічого монастиря УПЦ (МП) Лонгіна (Михайла Жара).

  Перед цим настоятель Банченського чоловічого монастиря УПЦ (МП) Лонгін (Михайло Жар) заявив, що поліція проти нього “відкрила справу та викликає на допит”. Водночас у поліції області зазначили у коментарі molbuk.ua, що у рамках розслідування кримінального провадження проводяться всі необхідні слідчо-процесуальні дії.

  Найсвіжіше

  Популярне