П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  Мер Івано-Франківська подякував, що область стала першою, «вільною від Московського патріархату»

  Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків подякував за те, що Івано-Франківська область стала першою повністю вільною від УПЦ (в єдності з МП).

  «Хотів би ще раз подякувати франківцям за те, що ми стали першою областю в Україні, яка вільна від московського патріархату. І вірю в те, що і Пасха буде теж без московського патріархату. Дякую франківцям за цей мужній крок», – каже Марцінків, передає firtka.if.ua

  Він закликав людей прийти в неділю до храму Різдва Христового ПЦУ, де відбуватиметься дуже важлива служба Божа о 10:00 год.

  «Ми бачимо, що діється в Лаврі, різні провокації. Тому закликаю іванофранківців прийти на 10 годину і помолитися у новому храмі Православної Церкви України на вул. Довженка», – сказав мер міста.

  Нагадаємо, раніше суд задовільнив скаргу ПЦУ щодо храму в Івано-Франківську. Громада свого часу прийняла рішення повністю перейти від УПЦ (МП) в Православну Церкву України. В законний спосіб оформили право власності на всю будівлю та землю на вул. Довженка.  Прихильники УПЦ (МП) не сприймають це рішення.

   

  Найсвіжіше

  Популярне