Четвер, 23 Травня, 2024
Бiльше

  Вітання Саїда Ісмагілова з початком Благословенного місяця Рамадан

  “Вже другий рік поспіль мусульмани України зустрічають Священний Рамадан в умовах страшної, важкої повномасштабної війни, але ми сповнені рішучості захищати і звільняти нашу Батьківщину, щоб мирне вільне життя запанувало на нашій землі, – сказав у своєму відеозверненні до мусульман України і всього світу з нагоди настання Благословенного місяця Рамадан Саїд Ісмагілов, колишній муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», а нині військовослужбовець ЗСУ, парамедик, повідомляє пресслужба Держслужби з етнополітики та свободи совісті.

  “Я хочу звернутися до мусульман України і всього світу. Моліться, будь ласка, за нас, моліться за нашу перемогу!

  Нехай цей священний місяць Рамадан наблизить нас до Перемоги, до звільнення тимчасово окупованих територій, до звільнення наших мечетей і домівок, які захопили окупанти.

  Я прошу Всевишнього Аллаха, щоб в цей Священний Благословенний місяць Всевишній прийняв наш піст, прийняв наші молитви, дарував нам пробачення і щедру винагороду. Я прошу Всевишнього Аллаха, щоб кожен мусульманин-воїн, захисник України вважався Всевишнім Аллахом як моджахед, як той, хто знаходиться на шляху Всевишнього Аллаха. Я прошу, щоб ця участь у захисті нашої Батьківщини, наших дітей, наших родин Всевишній Аллах прийняв як джихад. Я прошу Всевишнього Аллаха, щоб всі наші брати і сестри постали перед Всевишнім Аллахом як шахіди.

  Священного і Благословенного місяця Рамадана, шановні брати і сестри!

  Рамадан карім!

  Найсвіжіше

  Популярне