Середа, 29 Березня, 2023
Бiльше

  У тернопільський храм привезли ікону із Зарваниці

  До Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ привезли ікону Розп’яття Спасителя із Зарваниці.

  Про це повідомив священник Ігор Дармограй.

  За його словами, ікона перебуватиме у храмі до кінця тижня. Історія ікони Розп’яття Спасителя сягає 1728 року.

  “Житель Зарваниці Стефан Долган у полі, дорогою з Дарахова до Зарваниці помітив “чорну шухляду”, у якій зберігалось зображення сцени розп’яття Ісуса Христа написане на шовку. Стефан забрав святиню додому. Через якийсь час ікону передали до церкви в Зарваниці”, – розповів священник.

  У тернопільський храм привезли ікону із Зарваниці
  Ікона із Зарваниці в Катедральному соборі УГКЦ в Тернополі. Суспільне Тернопіль
  “У 1742 році ікона була коронована та визнана чудотворною київським митрополитом та львівським архієпископом Атанасієм Шептицьким. Майже 200 років вона зберігалася в церкві Пресвятої Трійці в Зарваниці і була дуже шанованою. Та під час Другої світової війни ікона зникла. Ймовірно, її таємно перевезли до Львова”, – йдеться у повідомленні на сайті Марійського духовного центру Зарваниця.
  У тернопільський храм привезли ікону із Зарваниці
  “29 березня 2019 року у Ватикані в базиліці Святого Петра Святіший Отець Франциск, Папа Римський поблагословив ікону, а також корону – терновий вінок, і цим жестом відновив її почитання та засвідчив чудотворну силу”, – розповів священник.
  У тернопільський храм привезли ікону із Зарваниці
  Люди моляться перед іконою Розп’яття Спасителя. Суспільне Тернопіль
  “Щиро запрошуємо молитися і жертвувати піст за перемогу України. У перший тиждень Великого посту, щодня о 13:00 в нашому храмі Хресна Дорога та Вервиця”, – каже отець Ігор Дармограй.

  Найсвіжіше

  Популярне