Субота, 18 Травня, 2024
Бiльше

  В Україні заборонять пов’язані з РФ церкви у березні – голова парламентського комітету

  Голова комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв прогнозує ухвалення законопроєкту про заборону релігійних організацій, які афілійовані із центрами впливу у Росії, у другому читанні у березні.

  “Горизонт розгляду законопроєкту в цілому – березень. Мені здається цілком реалістичним такий термін”, – так він відповів на запитання про розгляд відповідного проєкту Закону, передають “Українські новини”.

  Депутат пояснив, що у парламенті знаходяться два законопроєкта стосовно заборони діяльності Російської православної церкви (РПЦ), її філій і організацій в Україні: №8221 від нардепа Миколи Княжицького (“Європейська солідарність”) та №8371 від Кабінету Міністрів.

  За його словами, комітет з інформполітики вже рекомендував ухвалити за основу ініціативу Княжицького і також збирається рекомендувати ухвалити урядовий законопроєкт.

  Потураєв зазначив, що на ухвалення Ради винесуть один із цих законопроєктів.

  Також він допускає створення спільного законопроєкту, який міститиме положення обох документів.

  Очільник комітету наголосив, що заборона буде щодо релігійних організацій, керівний центр яких знаходиться в державі, яка здійснює збройну агресію проти України.

  Найсвіжіше

  Популярне