Середа, 18 Січня, 2023
Бiльше

  Папа Римський про трагедію в Дніпрі: не можемо залишатися байдужими

  Розділяючи біль родичів загиблих внаслідок чергового масованого ракетного обстрілу, Папа Римський Франциск закликав вірних не забувати про молитву за Україну, яка потребує близькості та миру.

  «І будь ласка, не забуваймо молитися за багатостраждальну Україну, яка дуже потребує близькості, розради, а насамперед – миру», – сказав Папа Франциск, підсумовуючи свої вітання паломникам наприкінці загальної аудієнції в середу, 18 січня, на що зал Павла VI відповів оплесками солідарності, передає Vatican News.

  А далі Святіший Отець сказав: «Минулої суботи чергова ракетна атака спричинила чимало жертв серед цивільних, між якими бути й діти. Поділяю нестерпний біль родичів. Картини та свідчення цієї трагічної події є сильним закликом до всіх сумлінь. Ми не можемо залишатися байдужими!».

  Трагедія сталася 14 січня близько 15:30. Ворожа надзвукова ракета х-22 влучила в панельний 9-поверховий житловий будинок у Дніпрі. Станом на вечір 17 січня розбір завалів і пошуково-рятувальну операцію завершено. Відомо про 45 загиблих, серед яких 6 дітей. Із травмами різних ступенів тяжкості – 79 осіб, серед них 16 дітей.

  Найсвіжіше

  Популярне